Кошик
20 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
+380980194884
+380
98
019-48-84
+380
98
019-48-84
+380
95
661-30-30
Офіційний інтернет-магазин ТМ "Зігрівайка"

Нагрівач безполуменевий армійський

Компанія-виробник пропонує вашій увазі БЕЗПОЛУМЕНЕВИЙ НАГРІВАЧ ЇЖІ (БНЇ), що входить до комплектації вітчизняного сухого пайка нового покоління.

Головне призначення БНЇ - забезпечити військових можливістю індивідуального гарячого харчування без необхідності демаскування позицій відкритим полум'ям.

У цивільному житті БНЇ використовують для комплектації запасів аварійного харчування на випадок екстраординарних ситуацій; для тривалих походів, та інших випадків коли немає можливості підігріти консервовану готову їжу у звичайний спосіб.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Принцип роботи БНЇ базується на швидкій хімічній реакції елементів нагрівача з водою. Пікова температура може сягати 100°С - отже треба бути обережними та не притуляти працюючий нагрівач до предметів побуту чи спорядження, яким може бути завдано шкоди високою температурою.

Консервовану готову їжу, для використання з БНЇ, рекомендується обирати із ассортименту готових страв тривалого зберігання, у герметичних та одночасно м'яких і витривалих реторт-пакетах. Дана продукція вже досить широко представлена в Україні різними виробниками та ассортиментом.

Забороняється використовувати БНЇ у випадках з негерметично запакованою їжею.

social-icon
Loading...