Чому люди обирають саме "Зігрівайку"?
Торгова марка "Зігрівайка" існує з 2009 року. Це доволі великий час, аби зібрати відгуки та побажання користувачів даної продукції, зробити висновки і відповісти на поставлене запитання: "Чому з кожним роком люди все більше обирають грілки саме ТМ "Зігрівайка"?" А не скажімо німецькі, чи ті ж китайські аналоги?
Передмова. Насамперед, мабуть потрібно озвучити причину написання даної статті. З настанням зими ми, при спілкуванні із новими замовниками, все частіше чуємо схоже по суті запитання: "А ваша продукція дійсно працює стільки часу та температури, як вказано на упаковці? Чи це такий же обман, як у тих грілках, що ми замовляли до цього?". І коли слухаєш - деякі розповіді шокують. Як вісь остання, коли рибалки придбали німецькі хімічні грілки за 45 гривень пара, а ті працювали всього пару хвилин.
Тому, власне, до вашої уваги.
Перше, що спадає на думку коли чуєш слова "європейські" чи "американські" - це, звісно, якість. Безумовно. По-друге, ціна. Вона не відстає від якості. І з зростанням курсу валют ми в повній мірі відчули на собі, як дорого коштує якість. Хімічні грілки в Україні не є предметом першої необхідності, тому завозять їх в Україну одиниці постачальників. А оскільки така продукція ще й дорога - то виходить, що досить часто грілки західного виробництва лежати роками на полицях, бо не по кишені покупцю. Але будь-який товар має термін придатності і хімічні грілки підтверджують дані правило в повній мірі. Які б вони не були якісні, проте з часом повністю втрачають свою головну функцію - зігріти людину на холоді. Тому, основна порада - уважно дивіться на термін придатності і якщо він вже сплив чі вісь-вісь закінчиться - не купуйте.
З китайськими аналогами ситуація схожа. Продукція значно зростала в ціні, як виріс курс долара. Постачальники, задля покриття транспортних видатків, вимушені завозити великі об'єднання об'єми грілок, які по різним причинам далеко не завжди встигають розпродати до настання весни. А відтак значний об'єм продукції залишається чекати на складах нового сезону, що, як ми вже зрозуміли, прямо впливає на якість. Бо чим довше лежить грілка на складі - тим гірше для покупця. Наприкінці терміну зберігання, деякі недобросовісні постачальники, задля повернення інвестицій вдаються до хитрощів та стирають дату виготовлення. Візуально перевірити таку продукцію складно, єдине що впадає в око - це сильна вакуумація упаковки з грілкою. Тому як грілки на виробництві НЕ вакуумують, а просто кладуть в герметичну упаковку та запаюють. І якщо перед нами упаковка, яка виглядає наче з неї під тиском забрали все повітря, та ще вона дуже тверда на дотик, - є причини сумніватись. Оскільки саме так виглядає грілка, яка не перший рік лежить без використання. Відбувається це тому, що метал у складі грілки поглинає кисень із оточуючого середовища. Виникає ефект вакууму. І знову тієї самий рецепт - уважно дивіться на дату виготовлення!
Та повернемось до "Зігрівайки" та її переваги над конкурентами.
Наші грілки виготовляються в Україні, на тій самій технології, що й закордонні аналоги. Та на відміну від імпорту ми не прив'язана пов'язані до складського запасу та мінімальних замовлень. Виготовляємо рівно стільки продукції, скільки необхідно для покриття сезонного попиту. Якщо не вистачить через затяжну зиму - не проблема виготовити додатково тисячу чи десять тисяч грілочок! А значити коли до України надходять перші холоди - наші клієнти та партнери завжди отримують тільки саму свіжу та якісну грілку. І саме свіжа "Зігрівайка" здатна віддати максимум тепла!